Projektas sėkmingai įgyvendintas!

Projektas sėkmingai įgyvendintas!

Visi butai jau turi savininkus! Visus, kurie domėjosi, tačiau nespėjo įsigyti buto šiame projekte kviečiame rašyti į info@recus.lt. Pradėję vystyti nauja projektą informuosime asmeniškai!

Plačiau

Vystytojas

nekilnojamasis turtas vilniuje

„Recus“ komanda plėtoja ir įgyvendina nekilnojamojo turto projektus. Įmonės tikslas – įgyvendinti aukščiausios kokybės NT projektus, užtikrinant sklandžią visų projekto dalyvių veiklą.

Visi UAB „Recus“ nauji statybos projektai yra išsamiai išanalizuojami ir profesionaliai įgyvendinami nuo pirminės idėjos iki visapusiško galutinio parengimo eksploatuoti ir perdavimo vartotojui. Įgyvendinant projektus, atsižvelgiama ne tik į individualius klientų interesus, bet ir remiamasi geriausių savo srities specialistų kompetencijomis ir patirtimi. Siekiama, kad nekilnojamasis turtas Vilniuje būtų ne tik puiki vieta įsikurti, bet ir ilgalaikė, saugi investicija.

Rengiant „Visorių alėjos“ projektą, buvo rūpintasi, kad nauji namai gyventojams būtų itin patogūs ir jaukūs, todėl buvo apgalvota kiekvieną jų detalė. Visorių alėja“ ir kiti plėtojami nauji NT projektai Vilniuje sėkmingai įkūnija anksčiau įgyvendintų projektų patirtį bei daugelį gyventojų pageidavimų .

Plačiau sužinoti apie UAB „Recus“ ir jos plėtojamus projektus – svetainėje www.recus.lt