Projektas sėkmingai įgyvendintas!

Projektas sėkmingai įgyvendintas!

Visi butai jau turi savininkus! Visus, kurie domėjosi, tačiau nespėjo įsigyti buto šiame projekte kviečiame rašyti į info@recus.lt. Pradėję vystyti nauja projektą informuosime asmeniškai!

Plačiau

Rangovas

Projekto „Visorių alėja“ generalinis rangovas – UAB „Conresta“, šiuolaikiška ir didelę patirtį turinti statybos bendrovė, savo veikloje taikanti pažangiausias technologijas. Įmonė sėkmingai įgyvendino ir kitus gyvenamosios paskirties projektus: „Karaliaučiaus terasos“, „Naujamiesčio namai“, „Konarskio butai“. Visi UAB „Conresta“ pastatyti ir Vilniuje parduodami butai išsiskiria savo aukšta kokybe.

Įmonėje įdiegta tarptautinio ISO 9001:2008 standarto reikalavimus atitinkanti kokybės vadybos sistema, tarptautinio ISO 14001:2004 standarto reikalavimus atitinkanti aplinkos apsaugos vadybos sistema, bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema, atitinkanti tarptautinio standarto OHSAS 18001:2007 reikalavimus. Atestatas, Nr. 6135, suteikia teisę atlikti statinio dalies projektavimo, statinio ir statinio dalies statybos darbus, kultūros paveldo objektų tvarkybą.

Sukaupta vertinga patirtis, kokybiškas ir savalaikis darbų atlikimas užtikrina UAB „Conresta“ statomų objektų tinkamą priežiūrą, darbų kokybę ir patikimumą. Plačiau sužinoti apie UAB „Conrestą“ ir jos įgyvendinamus projektus galite sužinoti įmonės interneto svetainėje www.conresta.lt