Projektas sėkmingai įgyvendintas!

Projektas sėkmingai įgyvendintas!

Visi butai jau turi savininkus! Visus, kurie domėjosi, tačiau nespėjo įsigyti buto šiame projekte kviečiame rašyti į info@recus.lt. Pradėję vystyti nauja projektą informuosime asmeniškai!

Plačiau

Privalumai

Išskirtinumas

Visorių alėja – tai parduodami nauji butai Vilniuje tiems, kurie ieško privatumo, jaukumo ir modernumo. Čia statomi mažaaukščiai naujos statybos namai leis pabėgti iš daugiaaukščių pastatų džiunglių, mėgautis tvarkinga aplinka ir švaresniu oru, tačiau neatsiriboti nuo miesto.

Ypatingai patraukli ir konkurencinga kaina

Įsigydami butą šiame name jūs gaunate kokybišką „Premium“ klasės butą su daugybe privalumų už ekonominės klasės buto kainą. Šių butų pirkėjams bankai jau teikia specialius finansavimo pasiūlymus. Visi „Visorių alėjos“ nauji 2, 3 ir 4 kambarių parduodami butai - be tarpininkų, tiesiogiai iš vystytojo.

Vieta

Projektas įgyvendinamas naujame, besiformuojančiame daugiabučių ir individualių namų kvartale, apsuptame žaliųjų miesto parkų. Puikiai išvystyta infrastruktūra ir lengvai pasiekiamos magistralinės miesto gatvės užtikrina greitą ir patogų susisiekimą su miesto centru tiek nuosavu, tiek visuomeniniu transportu. Tuo pat metu, statomi nauji butai yra pakankamai toli nuo triukšmingų intensyvaus eismo gatvių - tai užtikrina gyventojų ramybę. Ne visi šiandien parduodami nauji butai Santariškėse, Fabijoniškėse, Baltupiuose, Visoriuose ar Antakalnyje turi tokį pranašumą.

Saugumas ir privatumas

Šiame projekte gyventojų privatumui ir saugumui skiriamas ypatingas dėmesys. Tai užtikrina vaizdo kameromis stebima ir uždara namo teritorija, į kurią patekti gali tik namo gyventojai ir jų svečiai. Laiptinės rakinamos specialiomis kodinėmis spynomis, taip pat įrengta iškvietimo ir pasikalbėjimo sistema.
Automobilių stovėjimo vietos numatytos uždaroje, vaizdo kameromis stebimoje požeminėje aikštelėje.

Kokybiškas ir ekonomiškas būstas

• Įgyvendinant projektą „Visorių Alėja”, taikomi patikimi darbo metodai, priimami atsakingi sprendimai ir naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos.
• Visi šie nauji butai Vilniuje, išskyrus pirmajame aukšte, yra suprojektuoti su balkonais.
• Daugelyje butų yra sandėliukai ir / ar erdvios drabužinės.
• Pastato konstrukcijos leidžia perplanuoti butus, atsižvelgiant į asmeninius gyventojų poreikius (trijų kambarių butai galės tapti erdviais dviejų kambarių butais ir pan.)
• Kiekviename bute įrengta individuali patalpų šildymo apskaita ir bus galima reguliuoti šilumos vartojimą.
• Energinio naudingumo klasė B.
• Įstatyti dideli, kokybiški langai (dviejų kamerų stiklo paketai, penkių kamerų rėmas, „greenline“ sistema be švino).

Patikimas generalinis rangovas ir projekto rengėjas

Projekto generalinis rangovas – UAB „Conresta“, šiuolaikiška ir didelę patirtį turinti statybos bendrovė, savo veikloje taikanti pažangiausius metodus. Įmonėje įdiegta tarptautinio ISO 9001:2008 standarto kokybės vadybos sistema, užtikrina nepriekaištingą darbų atlikimą.
Projekto rengėjas – UAB „Unitectus“, sėkmingai įvykdžiusi daugybę gyvenamosios paskirties statybos projektų, plėtodama šį projektą vadovavosi laiko patikrintais darbo metodais ir įgyvendino geriausias idėjas. Parduodami nauji dviejų, trijų, keturių kambarių naujos statybos butai Vilniuje suprojektuoti taip, kad tenkintų įvairiausius gyventojų poreikius.

Aplinka

Gamtos pasiilgusius naujakurius džiugins netoliese esantis Jomanto parkas, Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinis ir Verkių regioninis parkas, o lengvai dviračiu pasiekiamos žaliosios erdvės leis mėgautis tiek aktyviu, tiek pasyviu poilsiu visai netoli namų.

Susisiekimas

Išplėtota infrastruktūra garantuoja patogų susisiekimą – visus svarbiausius objektus iš Visorių alėjos lengvai pasieksite automobiliu, viešuoju transportu ar dviračiu. Netoli yra net kelios viešojo transporto stotelės, modernus dviračių takas ir viena pagrindinių miesto arterija – Geležinio Vilko gatvė, kuria iki miesto centro vos 7 min. kelio.

Paslaugos kaimynystėje

Greta Visorių alėjos veikia net kelios mokymo įstaigos ir darželiai (lopšelis darželis „Karuselė“, darželis – mokykla „Dūzginėlio Bitutės“, Jeruzalės vidurinė mokykla, Abraomo Kulviečio vidurinė mokykla, Baltupių progimnazija, Mykolo Riomerio universitetas), gydymo įstaigos (odontologijos kabinetas, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos) bei prekybos centrai („Mandarinas“, „Moki Veži“).