Projektas sėkmingai įgyvendintas!

Projektas sėkmingai įgyvendintas!

Visi butai jau turi savininkus! Visus, kurie domėjosi, tačiau nespėjo įsigyti buto šiame projekte kviečiame rašyti į info@recus.lt. Pradėję vystyti nauja projektą informuosime asmeniškai!

Plačiau

Apie projektą

„Visorių alėja“ – namai tiems, kurie nori gyventi naujai besiformuojančiame gyvenamųjų namų kvartale, kuriame nėra senos statybos daugiabučių, gausu parkų, žalumos, patogus ir greitas susiekimas su miesto centru. Projektas įgyvendinamas mažo eismo intensyvumo Visorių gatvėje, tad išvengsite transporto sukeliamo triukšmo ir taršos, o švarų orą užtikrins šalia esančių parkų ir miškų masyvai.

Jeigu ieškote jaukaus ir saugaus būsto „Visorių alėja“ jums puikiai tiks. Projekto rengėjai kartu su architektų grupe „Unitectus“ pasirūpino, kad visi parduodami butai būtų racionaliai išplanuoti, laiptinėse įrengiant nuo 3 iki 5 butų. Visi nauji butai , išskyrus pirmajame aukšte, bus su balkonais, o pirmojo aukšto naujakuriams atiteks butai su įrengtomis lauko terasomis. Butuose suprojektuoti tamsūs kambarėliai ir / arba talpios drabužinės. Po namu suprojektuota erdvi, 64 vietų, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Visa teritorija yra aptverta ir stebima vaizdo kameromis.

Šalia yra viskas, ko reikia Jūsų patogiam gyvenimui užtikrinti – prekybos centrai, sporto klubai, gydymo įstaigos, lengvai pasiekiamos viešojo transporto stotelės. Jaunos, mažus vaikus auginančios, šeimos šalia atras platų darželių ir mokyklų pasirinkimą, o uždarame vidiniame namo kieme įrengta vaikų žaidimo aikštelė leis jums ramiai ir saugiai praleisti laiką su savo mažyliais.

Parduodami nauji butai puikiai tinka ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms. Iš čia per kelias minutes galima pėsčiomis ar dviračiu pasiekti Visorių ir Verkių miškų parkus. Juose įrengta daug dviračių ir pėsčiųjų takų, taip pat, gausu vaizdingų vietų, pritaikytų aktyviai poilsiauti ir įvairiapusiškai leisti laisvalaikį.

Rinkitės kokybišką gyvenimą, rinkitės namus – „Visorių alėjoje“.